Kilo Aldırıcı Yemekler | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Yemekler

  Kilo Aldırıcı Yemekler

  Kilo aldırıcı yemekler enerjisi bol olan yemeklerdir. Vitaminler, aminoasitler, karbonhidratlar ve proteinler kilo almayı hızlandırır. Tabii uygun şekilde bu yiyecekleri düzenli olarak yemek önemli bir faktördür. Kilo aldırıcı yemekler arasında süt, yoğurt, yumurta ve balıkta bulunmaktadır. Sabah ve akşam 1 bardak süt içerisine 1 kaşık bal ya da 1 kaşık pekmez koymak kilo almak için kullanılan etkin yöntemlerdendir. Kilo almak için enerjisi yüksek besinler yenilmelidir. Kilo almak için yemekten önce ve yemek sırasında su içilmemelidir. Çünkü yemekten önce ve yemek sırasında su içmek az yemek yemeye neden olur. Bu da kilo almayı zorlaştırır. Kilo aldırıcı olarak porsiyonu küçük ama enerjisi yüksek besinler tüketilmelidir. Bu gibi yöntemler kısa sürede kilo almayı sağlar.

  Kilo Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

  Kilo almak için motivasyon yüksek tutulmalı ve düzenli olarak kısa aralıklarla yüksek enerjili besinler tüketilmelidir. Sağlıksız kilo almamak için her besinden azar azar yenilmelidir. Sabahları çay yerine 1 bardak süt içerisine koyulmuş tatlı içilebilir. 1 porsiyon sütlü tatlı içine biraz ceviz koyarak enerjisi yüksek bir besin tüketilebilir. Kilo almak herkes için kolay değildir. Çok zayıf olan kişiler kilolarından tıpkı çok kilolu olan kişiler gibi memnun değillerdir. Sigara içmek kilo almayı zorlaştırdığı için kilo almak isteyen kişi sigarayı bırakmalı ya da minimuma indirmelidir.

  Kilo Aldırıcılar Nasıl Kullanılır?

  Kilo aldırıcılar; kilo aldırıcı toz,  hap ya da kilo aldıran gıdalar olarak çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Kilo aldırıcılar kişinin sağlık durumu, mevcut kilosu ve hedef kilosuna göre belirlenmelidir. Kilo almak için kullanılan yöntem herkese aynı etkiyi yapmayabilir. Kişiden kişiye değişen yöntemler ile kullanılır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo