Kilo Aldırıcı Toz | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Toz

  Kilo Aldırıcı Toz

   Kilo aldırıcı tozları kilo artışını sağlayan ve yağlanmaya neden olmadan kas yapımı içinde kullanılan ürünlerdir. Kilo almak tıpkı kilo vermek gibi önemlidir. Hem çok zayıf olan kişiler hem de vücut geliştirmeyle uğraşan kişiler kütle kazanmak ister. Önemli olan ise kilo alırken boş yere yağlanmamaktır. Çünkü aşırı yağlanma ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Kilo aldırıcı son yıllarda özellikle çok talep görmektedir. Talep arttıkça da ürünler artmaktadır. Vücut kitle endeksini çok fazla etkilemeden kas yapımını sağlar. Özellikle vücut geliştiren kişiler kaslı olmak ve yağlanmamak için çok fazla tercih etmektedir. Ayrıca düzenli beslenmenin yanı sıra enerjisi yüksek olan besinler tüketilmelidir.

  Kilo Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

  Öncelikle yüksek bir motivasyon gereklidir. Çok kısa sürede sonuca kavuşmak için yapılan yöntemler sağlıksız olabilmektedir. Bu sebeple yavaş yavaş ama kalıcı olarak kilo almaya dikkat edilmelidir. Bu gibi yöntemlerle kilo artış hızı artırılabilir. Protein, karbonhidrat ve süt ürünlerinden az az ama sık sık yemek kilo hızınızı artıracaktır. Yemeklerden önce ve yemek sırasında su içilmemelidir. Çünkü su içmek karın tokluğuna sebep olur ve bu şekilde fazla yemek yiyemezsiniz. Kilo aldırıcılar kolay şekilde kilo almanızı sağlamaktadır. Ayrıca bol baharatlı ve acılı baharatlı yiyecekler iştahını artırarak yemek yemenizi kolaylaştırır.

  Kilo Almak Kimler İçin Önemlidir?

  Kilo almak hem çok zayıf olan kişiler için hem de vücut geliştirmeyle uğraşan kişiler için oldukça önemlidir. Vücut geliştirmek isteyen kişiler kaslanmak için kilolarında belli oranlarda artış ister. Kilo aldırıcılar bu kişiler için yardımcı ürünlerdir. Kilo aldırıcı besinler ile kilo alım hızınız yükselecektir. Kilo almak düzenli ve yeterli beslenmeye bağlı olduğu kadar yüksek bir motivasyon gücüne de endekslidir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo