Kilo Aldırıcı Karışım | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Karışım

  Kilo Aldırıcı Karışım

  Kilo aldırıcı karışım kilo almak isteyen kişilerin yapabileceği bir karışımdır. Bu karışım kütle kazanma hızınızı artırarak kolayca kilo almanızı sağlar. Hacim kazanmak  herkes için kolay olmayabilir. Nasıl ki kilo vermek isteyen kişiler zorlanmaktaysa aynı şekilde fit olmak isteyen kişilerde zorlanmaktadır. Kilo aldırıcılar ile bir miktar kilo alınabilir. Hem kendimizi daha iyi hissetmek için hem de çevresel etkenlerden dolayı çok zayıf olmak hoşumuza gitmeyebilir. Ayrıca çok zayıf olmak sağlık açısından da olumsuz bir etki yaratabilir. Kilo aldırıcı karışım ile kilo alabildiğinizi gözlerinizle göreceksiniz. Fit olmak için kullanılan bu karışımda; bal, muz, fıstık ezmesi, cici bebe bisküvisi, kuru üzüm ve bıldırcın yumurtası bulunmaktadır. Tüm bu yiyecekler mikserden geçirilerek içilir. Bu karışım gece yatmadan önce içilmelidir.

  Kilo Almak İçin Ne Yapılabilir?

  Düzenli beslenmeye ve enerjisi bol besinler tüketmeye dikkat edilmelidir. Miktarı az ama kalorisi yüksek besinler tüketildiği takdirde işiniz daha da kolaylaşacaktır.. Bunun yanı sıra sağlıklı beslenmeye önem vermelisiniz. Kilo aldırıcı karışımlar ile daha hızlı sonuç almanız mümkündür. İstenilen kütleye ulaşmak bazı insanların çok isteyip de başaramadığı bir eylemdir. Bu gibi durumlarda psikolojik durumumuzda kötü yönde etkilenir. Takıntı derecesine gelmeden sağlıklı şekilde beslenerek kilo alınabilir. Kilo almak için gece uyumadan önce ya da sabah kahvaltıdan önce 1 bardak süt içine 1 kaşık bal ya da pekmez koyulup içilmesi enerjisi bol bir besin alınması demektir.

  Zor mudur?

  Kilo almak tıpkı kilo vermek gibi zor bir eylemdir. Bu sebeple çeşitli destekleyici ürünler ya da dengeli beslenme ile sağlıklı bir şekilde yapılabilir. Fit görünmek için kilo aldırıcılar kullanılabilir. Hem sağlıklı olmak hem de kendimizi formda hissetmek için çok zayıf olmak istemeyebiliriz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo