Kilo Aldırıcı Karbonhidrat Tozu | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Karbonhidrat Tozu

  Kilo Aldırıcı Karbonhidrat Tozu

  Kilo aldırıcı karbonhidrat tozu içeriğinde karbonhidrat haricinde protein ve aminoasit de barındırmaktadır. Kilo almak için uğraşan kişi destekleyici gruplar olarak bunun gibi ürünleri kullanmaktadır. İster spor yapılsın isterse de yapılmasın ama bu ürün kilo yapıcı etkisi göstermektedir. Kilo alım hızını artırarak kişiye destekleyici bir güç sağlamaktadır. Yüksek bir motivasyonla çalışılmalıdır. Eğer kısa zaman içinde kilo almaya çalışırsak sağlıklı olamayabiliriz. Bu sebeple yavaş yavaş kilo alınmalıdır. Kütle kazanmak için yüksek enerjili olan besinler sıklıkla tüketilmelidir. Kilo aldırıcı karbonhidrat tozu diyetisyenler de önermektedir. Doğal bir mahsuldür. Kilo aldırıcılar seçilirken yağlanmadan kilo artışı sağlayan ve sağlıklı olacak olanlar tercih edilmelidir.

  Kilo Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

  Fit olmak için öncelikle gerçekten kararlı olunmalı ve motivasyon yüksek tutulmalıdır. Daha sonra yüksek enerjili besinler sık sık tüketilmelidir. Sabah aç karınla ve akşam yatmadan önce 1 bardak süt içine bir kaşık bal ya da pekmez koyulup içilmelidir. Sütlü tatlıların içine biraz ceviz koyularak yenilmelidir. Kilo alım hızını artıran etkiler oluşturmaktadır. Kilo aldırıcı karışımlar kolay şekilde kilo almanızı sağlar. Kilo almak için yemeklerden önce ve yemek sırasında kesinlikle su içilmemelidir. Çünkü su tokluk hissi verir. Bu sebeple yeterli ölçüde yemek yiyemeyiz. Dengeli beslenmeye önem verilmeli ve sık aralıklarla kilo yapıcı besinler tüketilmelidir.

  Besinler Nelerdir?

  Yüksek enerjili besinlerdir. Vitaminler, aminoasitler, proteinler ve karbonhidratların belli ölçülerde alınması kilo artışı sağlamaktadır. Bol baharatlı yemekler ile acılı yiyecekler iştahı artırarak kişinin daha çok yemek yemesini sağlar. Forma girmek için moralimiz yerinde olmalıdır. Kilo aldırıcı besinler arasında ayrıca muz da bulunmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo