Kilo Aldırıcı İlaçlar | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı İlaçlar

  Kilo Aldırıcı İlaçlar

  Kilo aldırıcı ilaçlar kilo artışını hızlandıran ve kilo almayı kolaylaştıran ilaçlardır. Çok zayıf olan ya da vücut geliştirme ile uğraşan kişiler kilo almaya çalışır. Bunun içinde çeşitli destek sağlayıcı yardımcı ürünler kullanabilmektedirler. Bunu uygulamak için herşeyden önce kararlı olunmalı ve motivasyonu yüksek tutmalıyız. Daha sonra ise yüksek enerjili besinler tüketilmelidir. Kilo aldırıcılar arasında bulunan protein tozları, karbonhidrat tozları, aminoasitler ve vitaminler bulunmaktadır. İlaçlar da kilo artışı için kullanılmaktadır. Bu gibi yöntemleri uygulamak için bir diyetisyen eşliğinde çalışmak sağlığımız için daha yararlı olacaktır.

  Kilo Almak İçin Hangi Besinler Tüketilmelidir?

  Kilo almak için enerjisi bol olan yüksek kalorili besinler tüketilmelidir. Gece uyumadan önce 1 bardak süt içerisine koyulmuş olan 1 kaşık bal ya da pekmez enerjisi bol bir besindir. Sabah kahvaltısı yaparken çay yerine süt içebilirsiniz. Düzenli beslenmeye önem vermeli ve sık sık kalorisi fazla olan yiyecekler yemelisiniz. Kilo aldırıcı besinlerden olan muz ve siyah üzüm sizin için yararlı olacaktır. Her zaman kararlı olup moralinizi bozmadan hedefinize ulaşmak için emin adımlarla ilerlemelisiniz. Kilo aldırıcılar kişinin daha rahat vücut ağırlığının artmasını sağlamaktadır. Kilo almak için kullanılan besinler arasında yumurta, süt, bal ve ceviz gibi yiyeceklerde bulunmalıdır. Sütlü bir tatlı içine ceviz koyarak enerjisi artırılmış bir besin yiyebilirsiniz.

  Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

  Kütle kazanmak için yemeklerden önce ve yemek sırasında kesinlikle su içmemelisiniz. Çünkü su tokluk hissi verir. Suyun vermiş olduğu bu tokluk hissi ile erken doyduğunuzu hisseder ve sofradan kalkarsınız. Bol baharatlı ve acılı besinler iştahınızı artırarak daha çok yemek yemenizi sağlar. Kilo almak için düzenli olarak sık aralıklarla ve bol kalorili yiyeceklerle beslenmelisiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo