Kilo Aldırıcı Diyet | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Diyet

  Kilo Aldırıcı Diyet

  Kilo Aldırıcı Diyet düzenli yapıldığı ve diyet listesine uyulduğu takdirde kütle kazanmanızı sağlar. Miktarı az ama enerjisi yüksek besinler tüketmelisiniz. Örneğin 1 kâse sütlü tatlı içine biraz ceviz koyarak daha enerjisi yüksek bir tatlı yemek kilo almanızı sağlayabilir. Enerjisi yüksek besinler arasında vitaminler, mineraller ve proteinler bulunmaktadır. Diyet listesi kişiye özel olmalıdır. Genel olarak sabah kahvaltısı yapmak sağlıklı olmak için önemli bir yöntemdir. Formüller arasında sabah kahvaltısında çay yerine 1 bardak süt içerisine 1 kaşık pekmez koyarak içebiliriz. Kilo aldırıcılar kullanmak da kısa süre içerisinde  kütle kazanmanızı sağlamaktadır. Bu gibi yöntemleri uygulamak isteyen kişi spor yapmaya da özen göstermelidir.

  Nasıl Beslenmeliyiz?

  Enerjisi yüksek besinler tüketilmelidir. Ayrıca iştahın açılması için bol baharatlı yiyecekler ve acı baharatlar tüketilmelidir. Akşam uyumadan önce 1 bardak süt içerisine bal ya da 1 kaşık pekmez koymak enerjisi yüksek bir besin olmakla birlikte kilo almanızı sağlayacak etkili bir yoldur. Kilo almak için ayrıca abur cubur yiyecekler tüketmek yerine enerjisi yüksek yiyecekler tüketilmelidir. Kilo aldırıcı yöntemler arasında yemekle beraber ya da yemeklerden önce suda içmemek gerekir. Çünkü yemekten önce ya da yemek sırasında içilen su karnımızın dolmasına ve erken doymamıza neden olur ve bu yüzden yeterli yemek yiyemeyiz.

  Yararlı mıdır?

  Bu gibi yöntemler çok çeşitli olmakla birlikte düzenli beslenme ile kolaylıkla kilo alınabilir. Kilo almak için balık, süt, yoğurt ve yumurta gibi yiyecekler tüketilebilir. Enerjisi bol besinler hem kendimizi dinç hissetmemizi hem de kolay kilo almamızı sağlar. Kilo aldırıcılar yararlı yöntemler arasındadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo