Kilo Aldırıcı Bulk | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Bulk

  Kilo Aldırıcı Bulk

  Kilo aldırıcı bulk beslenme desteği olarak kilo alımı sağlanması ve kişinin enerjisinin artması için önerilmektedir. Yeterli beslenemeyenler, sporcular, çok hızlı bir tempoda çalışanlar ve çeşitli rahatsızlığı olanlar çok zor kilo almaktadırlar. Yorulmadan sağlıklı bir şekilde fit olmak için düzenli beslenmelidir. Kilo almak birçok kişinin sorunudur. Hem çevresel faktörlerden dolayı hem de kişi kendini daha iyi hissetmek için sağlıklı şekilde kilo almak ister. Kütle kazanımı olarak protein tozları, karbonhidrat tozları, aminoasitler ve vitaminler kullanılabilir. Fit olmak için normalden daha fazla kalorili yiyecekler tüketilmelidir. Gece uyumadan önce ya da sabah uyanıldığında 1 bardak süt içerisine 1 kaşık bal veya pekmez koyarak kalorili bir besin tüketmiş oluruz. Hamile ve emziren bayanlara tavsiye edilmez. Enerji sağlamak için düzenli bir şekilde günde 3 kez 2 çorba kaşığı bulk bir su bardağı sıvı ile karıştırılarak içilir. Kilo aldırıcı bulk sporcular içinde önerilmektedir. Sporcular için ise antrenmanlarından önce 3 ya da 4 çorba kaşığı bulk 250 ml sıvı ile karıştırılıp içilir. Antrenmanlardan sonra ise aynı karışım tekrardan içilmelidir.

  Neler Yapmalıyız?

  Düzenli olarak sık sık beslenmeliyiz. Yüksek bir motivasyonla istikrarlı olarak kilo alınmaya çalışılmalıdır. Bu ürünlerle daha kolay kütle kazanılabilir. Karbonhidrat artırımı ile gerekli olan yüksek enerji sağlanmalıdır. Kilo almak için yeterli gıda almaya dikkat edilmeli ve öğün atlanılmamalıdır.

  Kilo Aldırıcılar Faydalı mıdır?

  Kilo aldırıcılar sağlıklı, onaylı ürünler ya da doğal olduğu durumlarda kişiye fayda sağlayabilmektedirler. Çok zayıf olmak istemeyen kişi kararlı olarak ve normalden daha çok kalorili yiyecekler tüketerek istediği sonuca ulaşabilir. Kilo almak için enerjisi bol olan besinler tüketilmelidir. Kilo aldırıcılar kişiye destek vererek daha hızlı bir şekilde kilo almasını sağlayabilmektedirler. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo