Kilo Aldırıcı Bitkiler | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Bitkiler

  Kilo Aldırıcı Bitkiler Nelerdir?

  Kilo aldırıcı bitkiler kilo alım hızını artırmaya yarayan ve böylece vücut ağırlığının artmasını sağlayan bitkilerdir. Kütle kazanmak için düzenli bir şekilde sık sık enerjisi bol besinler tüketilmelidir. Şok diyetler ve çeşitli hastalıklar sebebiyle aşırı zayıflık durumu söz konusu olabilir. Vücut geliştirmek için yağlanmadan kas yapmak için kilo almak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kilo alabilmek için öncelikle azimli ve kararlı olmalısınız. Kilo aldırıcılar kilo artışı sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler arasında sağlıklı ve onaylanmış ürünleri alıp kullanabiliriz. Ayrıca bir diyetisyen eşliğinde de kilo alabiliriz. Melekotu, eğir kökü, peygamber çiçeği, kırmızı kantaron, centiyane kökü, pelin otu, nane yaprağı, kimyon tohumu, turunç kabuğudur. Şu şarttır ki  istikrarlı bir şekilde davranmalısınız.

  Kilo Almak İçin Yapılan Öneriler Nelerdir?

  Enerjisi bol olan kalorili yiyecekler tüketilmelidir. Barbunya, patates, balık ve süt gibi besinler tüketilebilir. Normalde aldığınız kalori miktarını mutlaka artırmanız gerekmektedir. Kilo aldırıcılar olarak protein tozu, karbonhidrat tozu ve kilo yapıcı karışımlar kullanabilirsiniz. Düzenli beslenmeye önem vermelisiniz. Kilo aldırıcı besinler ve bitkiler tüketerek istediğimiz kiloya bir adım daha yaklaşabiliriz. Her ne durumda olursa olsun motivasyon yüksek tutulmalıdır. Akşam ve sabah 1 bardak süt içerisine 1 kaşık bal koyarak kalorisi artırılmış bir besin tüketebiliriz. Yemek sırasında ya da yemekten önce kesinlikle su içmemelisiniz.

  Kilo Almak İçin Dikkat Edilmesi Gerekli Noktalar Nelerdir?

  Kilo almak için meyve suları asitli içecekler yerine tercih edilebilir. Uyumadan önce yemek yerseniz kilo almanız kaçınılmaz olur. Sağlıklı bir şekilde kilo almak için bol yağlı yemekler tercih etmek yanlış olmaktadır. Özellikle ceviz olmak üzere kuruyemişleri tüketmeye dikkat edilmelidir. Düzenli olarak sık sık bol enerjili besinler tüketilmelidir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo