Kilo Aldırıcı Besinler | Kilo Aldırıcı ile Sağlıklı ve Hızlı 1 Ayda Kilo Almak Mümkün
Kilo Aldırıcı Güvenli Alışveriş
 • Mutlu ve Sağlıklı bir Yaşam için Kibarlı Panax
 • Daha fazla hareket tavsiye ediyor, Dr. Hakan Özkul
 • Alternatif Tıp'ın markası, Kibarlı
 • Sevdikleriniz ile mutlu bir hayat, Kibarlı Ürünleri
 • Kalp Damar Sağlığı için Panax
 • Kilo Aldırıcı Besinler

  Kilo Aldırıcı Besinler

  Kilo aldırıcı besinler kilo artış hızını artırarak vücut ağırlığının fazlalaşmasını sağlar. Kalorisi yüksek olan yiyecekler vücut kitle endeksini arttırmayı sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse süt ürünleri, tam tahıllı ekmekler ve patates gibi yiyecekler yenilmelidir. Yemek sırasında ve yemekten önce kesinlikle su içilmemelidir. Çünkü su tokluk hissi yaratmaktadır. Bu şekilde çok yemek yediğinizi hisseder ve sofradan kalkarsınız ve dolayısıyla kilo alamayabilirsiniz. Kütle kazanmanızı sağlayan ürünlerdir. Protein ve karbonhidratlar, aminoasitler ve vitaminler kilo alım hızınızı artıracak besinlerdir. Kuruyemiş tüketmeye ve özellikle ceviz yemeye özen göstermelisiniz. Kilo aldırıcı besinler arasında protein olarak tavuk ve et ürünleri de bulunmaktadır.

  Kilo Aldırıcılar

  Kolay bir şekilde istediğinizi hızlandıran besinlerdir. Kilo almak tıpkı kilo vermek gibi zor bir eylem olabilir. Uzun zaman diyet yapıp kilo vermek isteyen kişilerde olduğu gibi kilo almak isteyenler için de yardımcı ürünler destekleyici olmaktadır. Kütle kazanmak için azimli olunmalıdır. Kilo aldırıcılar olarak protein tozu, karbonhidrat tozu, vitamin ve aminoasitler kullanılmaktadır. Ayrıca yatmadan önce yemek yemek de kilo artışını sağlamaktadır.

  Kilo Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

  Kilo almak için özellikle meyve suları asitli içeceklere tercih edilmelidir. Gece uyumadan önce 1 bardak süt içerisine 1 kaşık bal koyarak kalorisi yüksek  bir besin tüketmiş olursunuz. Kilo aldırıcı besinler olarak ceviz, fındık ve fıstık gibi kuruyemişler tüketilmelidir. Düzenli beslenmeye dikkat etmelisiniz. Öğün saatlerine önem verilmediği takdirde işiniz zorlaşacaktır. Bol enerjili karışımlar içebilirsiniz. Yüksek bir motivasyonla emin adımlarla ilerlemelisiniz. Karbonhidrat tüketimi artırılarak kütle kazanmak kolaylaşır.  7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

  Site içinde ara

  Kilo Aldırıcı Telefon
  Doktor Önerileri
  Doktorlarımıza Sorun
  Kargo